slide

Minigolf

Aby zapewnić niezapomniane przeżycia i uatrakcyjnić pobyt na terenie Ośrodka uruchomiliśmy profesjonalnie przygotowane pole do minigolfa składające się z 12 stanowisk.

Minigolf jest ciekawą grą, zapewniającą rozrywkę całej rodzinie, przy której wspólnie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Szczególnie istotne jest to, że w minigolfa można grać w każdym wieku. Gra nie wymaga pośpiechu, ponieważ nie liczy się czas tylko liczba wykonanych przez zawodnika uderzeń.

Nasz minigolf to jedyny tego typu obiekt w okolicy.  Przejście 12 dołków, o różnym stopniu trudności, rozmieszczonych na powierzchni ponad 200 m2, to wspaniała zabawa, która trwa około godzinę. Miła atmosfera, położenie pola bezpośrednio nad jeziorem, stoliki przy których można usiąść, a także dostęp do baru/restauracji pozwala na wypoczynek dla całych rodzin. Można rywalizować w parach, rodzinnie, w małych grupach lub zorganizować turniej.

 

Skrócone zasady gry na naszym polu: Pole do minigolfa składa się z 12 stanowisk, które trzeba pokonać w określonej kolejności (są one ponumerowane). Jedna gra oznacza rozegranie wszystkich osiemnastu torów. Każdy gracz gra na stanowisku do momentu wbicia piłki do dołka. Na wbicie piłki ma dziesięć uderzeń. Gdy po tych uderzeniach piłka jeszcze nie będzie w dołku gracz otrzymuje dodatkowy punkt karny i przechodzi do następnego stanowiska. Wygrywa ta osoba, która pokona wszystkie osiemnaście dołków z najmniejszą liczbą uderzeń.

 

Cennik minigolf:

  Czas gry Cena od osoby
30 min 5 zł
60 min 7 zł

 

Życzymy miłej zabawy!

 

 

 
Kontakt


OWR Przystań
34-312 Międzybrodzie Bialskie
ul. Żywiecka 52
tel. 33 866 19 50
tel. kom. 505 305 100
e-mail: recepcja@owrprzystan.pl
www.owrprzystan.pl


Prognoza pogodyNiestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!
Data powered by

 
 
Współpracujemy z


blog eholiday.plOśrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny Przystańwww.eholiday.pl/noclegi-miedzybrodzie_bialskie-26143.html

Ośrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny PrzystańMiędzybrodzie Bialskie Nocleginoclegi

meteor24.pl PARTNER